ما ایده را به واقعیت تبدیل می کنیم

آژانس خلاقیت وب زمین

هدف ما همواره جلب رضایت مشتریان و اطمینان خاطر آنها بوده است. از این رو سعی بر حفظ روابط خود با آنان داشته و نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا با کیفیت ترین وب سایت هارا برای آنان طراحی و آماده سازی کنیم
100
مشتریان راضی
30
پروژه های به اتمام رسیده
15
اعضای تیم
2
دفتر کار
5
سابقه فعالیت
45
کارهای طراحی

نمونه کارها

وب سایت چندمنظوره

گروه تخصصی راهسازان مکانیک، مجموعه ای متخصص و با تجربه در حوزه تعمیرات دستگاه های راهسازی و رفع عیوب مکانیکی و الکترونیکی آنها می باشد.
این وب سایت در ابتدا تنها تمایل به راه اندازی یک وب سایت شرکتی برای معرفی مجموعه خود را داشت اما پس از یک جلسه مشاوره حضوری و صحبت با مشاورین آژانس خلاقیت وب زمین،فروشگاه سایت خود را نیز راه اندازی کرده و اقدام به فروش قطعات اصلی در زمینه کاری خود نموده است. و امروز پس از گذشت 10 ماه فعالیت توانسته علاوه بر معرفی خود در میان همکاران و رقیبان، از فروش اینترنتی خود نیز درآمد کسب کند
نمونه کار سایت مکانیکی
نمونه کار کتاب فروشی

وب سایت فروشگاهی

کتابسرای آنلاین یاقوت یک کتاب فروشی مجازی است که در ابتدا فعالیت خود از اینستاگرام شروع کرد و با گذشت زمان و به منظور گسترش فعالیت خود اقدام به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی نموده است. 
این فروشگاه طبق درخواست کارفرما با ظاهری بسیار ساده طراحی شده است و تنها هدف آنها این بوده است که کاربر به راحتی بتواند در سایت کتاب مورد نظر خود را پیدا کند.
قسمت توضیحات محصول این سایت دارای امکانات فوق العاده ای است که جوابگوی تمامی سوالات بینندگان خواهد بود. در انتهای سایت نیز لینک شبکه های اجتماعی که یاقوت در آنها فعالیت دارد نیز قرار داده شده است تا در صورت موجود نبودن کتاب و یا هرگونه مسئله احتمالی بتوانید به سرعت با کارشناسان یاقوت ارتباط برقرار کنید.

پشتیبانی و مدیریت سایت

یکی از اصلی ترین نیازهای هر صاحب کسب و کار اینترنتی،داشتن یک مدیر کاربلد و یا ادمین متخصص است تا بتواند مشکلات و نیاز های سایت خودرا مرتفع سازد.
گروه دکاشاپ در حوزه آیفون های تصویری،جک درب پارکینگ،دزدگیر اماکن و… فعالیت دارند و در این زمینه دارای ده ها سال تجربه هستند.
آژانس خلاقیت وب زمین در همین امر طی قرار داد دوماهه اقدام به طراحی و تغییر صفحه اصلی سایت یا همان ویترین فروشگاه دکاشاپ نمود و با انجام برخی اصلاحات فنی و همچنین ارائه مشاوره و همکاری در زمینه سئو فعالیت خود را با موفقیت به پایان رسانید.
نمونه کار فروشگاه اینترنتی
نمونه کار کالای خواب

وب سایت فروشگاهی

استراتژی مدیران کالای خواب سلطانی از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانستند، زیرا آگاه بودند که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی برای مجموعه تولیدی آدلی صنعت پردیس پایتخت در مدت زمان 10 روز و با هدف معرفی محصولات به شرکت های داخلی و خارجی بصورت 3 زبانه طراحی گردید.
آژانس خلاقیت وب زمین در همین امر طی قرار داد 12 روزه و پشتیبانی 6 ماهه اقدام به طراحی  سایت آدلی صنعت نمود و با انجام برخی اصلاحات فنی و همچنین ارائه مشاوره و همکاری در زمینه سئو فعالیت خود را با موفقیت به پایان رسانید.
طراحی سایت شرکتی

ثبت سفارش طراحی سایت